Osoušeče rukou Airblade - řada V (HU02)

Koncentrovaná technologie osoušení rukou Airblade™
Ze zdi vyčnívá jen 10 centimetrů.
Ruce osouší hygienicky za pouhých 14 sekund.


O 35 %tišší

Konstruktéři společnosti Dyson měří hluk na stupnici „hlučnosti". Jedná se o metodu srovnatelnou s lidským sluchem. Testování hlučnosti ukazuje, že nový osoušeč rukou Dyson Airblade V je o 35 % tišší než jeho předchůdce - snížení hlučnosti, které vaše ucho skutečně vnímá o tolik tišeji.

Britská společnost pro snižování hluku (NAS) testovala a schválila úroveň hlučnosti a kvalitu zvuku osoušeče rukou Dyson Airblade V a ocenila jej značkou Quiet Mark.

Digitální motor Dyson V4

Precizně vyladěný digitální motor Dyson V4 s výkonem 1000W nasává do přístroje méně vzduchu, což snižuje hlučnost způsobenou turbulencemi.

Tento energeticky účinný motor s dlouhou životností se digitálně spíná 6 000 krát za sekundu a ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Pohyblivé části jsou pouze tři, takže nedochází k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčků.

Úzký profil

Kvůli rozměrným motorům mohou jiné osoušeče rukou ze zdi vyčnívat do prostoru. Může být nutné je zapustit do zdi, což je nákladné. Protože osoušeč rukou Airblade V společnosti Dyson využívá nejnovější digitální motor Dyson, je hluboký pouze 10 cm. To znamená, že osoušeč nemusí být instalován do zdi a odpadají další náklady.

Nejkratší doba sušení – pouhých 14 sekund

Testování založené na protokolu organizace National Sanitation Foundation P335 (NSF P335) potvrzuje, že většina jiných osoušečů rukou je mnohem pomalejší, než jejich výrobci tvrdí. Většina lidí nechce čekat, než jim pomalý přístroj osuší ruce. Na vlhkých rukou se však může množit až 1 000krát více bakterií než na suchých.

Testování založené na protokolu NSF P335 prokázalo, že osoušeče rukou Airblade™ společnosti Dyson jsou nejrychlejší. Osoušeč rukou Airblade V společnosti Dyson hygienicky osuší ruce za pouhých 14 sekund.

Máte-li zájem o další informace o protokolu NSF P335, klikněte zde...

Nejhygieničtější osoušeč rukou

Jiné osoušeče rukou jsou nehygienické. Ze vzduchu na toaletách nefiltrují bakterie ani viry. Nasávají znečištěný vzduch a poté jej vyfukují zpět na ruce. Osoušeče rukou Airblade V společnosti Dyson používají dva filtry HEPA. Ty zachytí 99,9 % bakterií a virů ze vzduchu na toaletách. Ruce jsou tedy osušovány čistým vzduchem, a nikoli znečištěným.

Osoušeče rukou Airblade™ společnosti Dyson jsou jako jediné certifikovány nezávislými odborníky na veřejné zdraví, mezinárodní společnosti NSF, jako hygienické. Žádné jiné osoušeče rukou nesplňují všechny části protokolu NSF P335. Kromě rychlé doby sušení a filtrů HEPA se osoušeče rukou Airblade V společnosti Dyson vyznačují také bezdotykovým provozem a antimikrobiálním povlakem.

Nižší náklady na provoz

Jiné metody osoušení rukou jsou příliš drahé. Papírové utěrky/ručníky vyžadují neustálé doplňování a likvidaci. Většina jiných osoušečů rukou je příliš pomalá a mnoho z nich používá topné těleso, takže jsou náročné na spotřebu energie.


Roční provozní náklady jsou až o 98 % nižší než u papírových ručníků a až o 80 % nižší v porovnání s ostatními osoušeči rukou.

Nízká uhlíková stopa

Osoušeče rukou Airblade V společnosti Dyson mají nižší dopad na životní prostředí v mnoha aspektech, včetně emisí oxidu uhličitého a vlivu na ekosystém.
Jiné osoušeče rukou produkují minimálně o 79 % více CO2 než osoušeče rukou Airblade™ společnosti Dyson. Papírové utěrky/ručníky produkují minimálně o 76 % více**).
**) Vypocteno za použití softwaru GaBi spolecnosti PE International a metody vyvinuté ve spolupráci se spolecností Carbon Trust na základe 5leté doby používání a doby sušení merené pomocí testovací metody 769 spolecnosti Dyson založené na NSF protokolu P335 s mírou zbytkové vlhkosti 0,1 g.

Suší každou ruku samostatně

Většina osoušečů rukou využívá jeden úzký sloupec vzduchu, který odhání vodu kolem rukou, vynechává některé oblasti a ponechává mokré části. Osoušeč rukou Airblade V společnosti Dyson používá dva proudy vzduchu, které pokrývají šířku rukou a seškrabují vodu jako stěrač na čelním okně.Většina osoušečů rukou využívá jeden úzký sloupec vzduchu, který odhání vodu kolem rukou, vynechává některé oblasti a ponechává mokré části. Osoušeč rukou Airblade V společnosti Dyson používá dva proudy vzduchu, které pokrývají šířku rukou a seškrabují vodu jako stěrač na čelním okně.

Bezdotykové ovládání

Kapacitní senzory aktivují proud vzduchu.

Bezpečné na dotyk

Eliminuje až 99,9 % povrchových bakterií.

Rychlé čištění

Malá plocha – hladký jednodílný panel se vzduchovými štěrbinami vyrobenými pomocí CNC obrábění.

Záruka 5 let

Záruka je 5 let na všechny díly, 1 rok na práci na místě. U řady WD je pětiletá záruka včetně servisu na místě.