Osoušeče rukou Airblade - řada dB (AB14)

představují nejrychlejší způsob osoušení rukou.
Vhodný pro všechny umývárny. Doporučujeme zejména na místech, kde je hlučnost důležitým faktorem.


o 50 % tišší

Když konstruktéři společnosti Dyson pracovali na tom, aby osoušeč rukou Dyson Airblade dB byl ještě tišší než původní osoušeč rukou Dyson Airblade™, soustředili se na snížení hluku ze dvou klíčových zdrojů:

Snížení hluku způsobeného prouděním vzduchu
Díky technologii Airblade™ proudí vzduch rychlostí 690 km/h skrz otvory široké pouhé 0,3 mm. Určitý hluk je nevyhnutelný.
Konstruktéři společnosti Dyson snížili hluk způsobený proudícím vzduchem tak, že změnili tvar otvorů, kterými je vzduch hnán.

Snížení hlučnosti motoru Akustičtí inženýři společnosti Dyson navrhli několik vylepšení týkajících se kvality a zvuku digitálního motoru V4 společnosti Dyson.

Digitální motor Dyson V4

Nejnovější digitální motor Dyson V4 je výsledkem sedmiletého vývoje – jedná se o jeden z nejmenších, plně integrovaných 1 600W motorů na světě. Je to jediný motor v osoušečích rukou, který je schopen nasát až 35 litrů vzduchu za sekundu přes filtr HEPA a poté osušit ruce za 10 sekund.

Tento energeticky účinný motor s dlouhou životností se digitálně spíná 6 000 krát za sekundu a ventilátor s vysokou kompresí se otáčí 90 000 krát za minutu. Pohyblivé části jsou pouze tři, takže nedochází k opotřebení sběracích kroužků a uhlíkových kartáčků.

Nejkratší doba sušení – pouhých 10 sekund

Testování založené na protokolu organizace National Sanitation Foundation P335 (NSF P335) potvrzuje, že většina jiných osoušečů rukou je mnohem pomalejší, než jejich výrobci tvrdí. Většina lidí nechce čekat, než jim pomalý přístroj osuší ruce. Na vlhkých rukou se však může množit až 1 000krát více bakterií než na suchých.

Testování založené na protokolu NSF P335 prokázalo, že osoušeč rukou Dyson Airblade dB je nejrychlejší. Ruce hygienicky osuší za 10 sekund. Technologie Airblade™ společně s nejnovějším digitálním motorem Dyson vytváří vysokorychlostní vzdušné čepele, které odstraňují vodu z obou stran rukou současně. Jedná se o nejrychlejší způsob.

Máte-li zájem o další informace o protokolu NSF P335, klikněte zde...

Pevný a odolný

Osoušeč rukou Airblade dB společnosti Dyson je navržen tak, aby vydržel. Byl opakovaně testován z hlediska trvanlivosti a odolnosti na nadměrnou fyzickou a chemickou zátěž. Osoušeče rukou Airblade dB společnosti Dyson byly také testovány v provozu, aby byla zajištěna jejich odolnost vůči zátěži.

Díky silné konstrukci a robustním materiálům je osoušeč rukou Airblade dB společnosti Dyson vhodný pro vytížená a často používaná místa, kde existuje riziko vandalismu. K osoušení rukou využívá proud filtrovaného vzduchu o rychlosti 690 km/h a není tedy třeba používat žádná topná tělesa náchylná k opotřebení a selhání.

Nejhygieničtější osoušeč rukou

Jiné osoušeče rukou jsou nehygienické. Ze vzduchu na toaletách nefiltrují bakterie ani viry. Nasávají znečištěný vzduch a poté jej vyfukují zpět na ruce. Osoušeče rukou Airblade dB společnosti Dyson používají filtry HEPA H13. Ty zachytí 99,9 % bakterií a virů ze vzduchu na toaletách. Ruce jsou tedy osušovány čistým vzduchem, a nikoli znečištěným.

Nižší náklady na provoz

Jiné metody osoušení rukou jsou příliš drahé. Papírové utěrky/ručníky vyžadují neustálé doplňování a likvidaci.

Nízká uhlíková stopa

Jiné osoušeče rukou produkují minimálně o 74 % více CO2 než osoušeče rukou Airblade™ společnosti Dyson. Papírové utěrky/ručníky produkují minimálně o 70 % více.

Osoušeče rukou Airblade V společnosti Dyson mají nižší dopad na životní prostředí v mnoha aspektech, včetně emisí oxidu uhličitého a vlivu na ekosystém.*)
*) Na základě analýzy životního cyklu výsledků (LCA). Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte zde...

Schválení HACCP

Osoušeč rukou Airblade dB společnosti Dyson byl schválen podle metrik společnosti HACCP jako hygienicky bezpečný pro použití v potravinářském a nápojovém průmyslu.

„Technologie řeší řadu nepřijatelných rizik spojených se staršími osoušeči rukou. Čištění je snadné a jedná se o bezdotykový systém. Kromě toho je cyklus osoušení velmi rychlý. Díky filtru HEPA tyto vlastnosti výrazně snižují riziko mikrobiologické kontaminace, a tak splňují mezinárodní kritéria pro bezpečnost v oblasti potravin společnosti HACCP.“
Clive Withinshaw ředitel, HACCP international

Bezdotykové ovládání

Kapacitní senzory aktivují proud vzduchu.

Bezpečné na dotyk

Eliminuje až 99,9 % povrchových bakterií.

Záruka 5 let

Záruka je 5 let na všechny díly, 1 rok na práci na místě. U řady WD je pětiletá záruka včetně servisu na místě.